Darmowe narzędzia do słów kluczowych

Darmowe narzędzia do słów kluczowych

Co to słowa kluczowe? Jak ich używać? Oto Top 12 Darmowe narzędzia do słów kluczowych”, które ułatwią pozycjonowanie bloga.

Słowo kluczowe pomagają nam w pozycjonowaniu bloga, są to często zadawane zapytania do wyszukiwarek w celu uzyskania odpowiedzi na nasze zapytanie. Poniższe darmowe narzędzia do wyszukiwania słów kluczowych pozwalają na wyszukanie, wstępną analizę trafności oraz porównania słów kluczowych, co jest istotne w pozycjonowaniu naszego bloga.

Darmowe narzędzia do słów kluczowych
Darmowe narzędzia do słów kluczowych

Darmowe wyszukiwarki słów kluczowych:

Google Keyword Planner i Google Trends – moloch i klasyk najlepsza i niezawodna wyszukiwarka słów kluczowych Google. Potrzeba założyć i zweryfikować konto. Moim zdaniem jako narzędzie SEO jest dobre dla początkujących, ale dopiero na poziomie zaawansowanym poczujemy pełną moc.


Semstorm – moim zdaniem jedna z najlepszych wyszukiwarek słów kluczowych, duży komfort użytkowania, świetnie sobie radzi z polskimi stronami. Dodatkowo mamy tam audyty stron pod SEO, monitoring słów kluczy, kampanie. Pozycjonowanie bloga jest z Semstorm proste. Niestety nie wszystkie opcje są dostępne za darmo. Nie mniej wyszukiwanie słów kluczowych i fraz podobnych jest łatwe i przyjemne.


keywordtool.io – Jak wyszukać słowa kluczowe, przykłady, wolumen, trend i cena oraz konkurencyjność? Moim zdaniem, jeden z przyjemniejszych. Działa na polski internet, polskie słowa kluczowe. Dlatego warty wyróżnienia. Do wyboru mamy wyszukiwarki Google, Bling, Youtube, Amazon, eBay, Playstore, Instagram oraz Twitter.


Ubersuggest Keyword Analizer – w pełni obsługuje polskie znaki i internety 🙂 Oprócz wyników i wolumenów wyszukiwań, ceny i poziomu konkurencyjności mamy też dużo propozycji do wdrożenia. Warty wyróżnienia. Oprócz tych funkcji mamy też propozycje stron na FaceBooku i Printereście z podanymi przykładami słów kluczy. Do tego jedyny minus to 3 wyszukiwania za darmo bez zakładania konta. Z załóżonym darmowym kontem nasz limit jest nieco większy, dodatkowo mamy dostęp do darmowych audytów stron.


Answer The Public – może nieco wolne narzędzie, ale pokazujące słowa klucze i przykłady zapytań. Aplikacja generuje ciekawą graficznie prezentację, o co wyszukiwarkę pytali ludzie. Dosyć wąski zakres wyszukiwania pozwala nam skupić się na podobnych frazach, oraz formułować pytania killery na naszego bloga.


wordtracker.com – mocno okrojona użyteczność, 10 wyszukań na dobę, 1 wynik widoczny, reszta zasłonięta. Ogólnie słabizna.


Ahrefs – pokazuje dokładnie ilość zapytań i czas w jakim je wysłano. Dla najwyższych wyników pokazuje także stopień trudności w konkurowaniu o pozycje na liście wyników wyszukiwania. Oprócz wyszukiwarki Google mamy do dyspozycji Youtube, Bling, Amazon.

moz.com – po założeniu darmowego konta mamy dostęp do wyszukiwarki słów kluczowych oraz innych narzędzi pomocnych do analizy SEO.

Semrush – mamy do dyspozycji 10 darmowych wyszukań na dzień. Przy normalnym pisaniu bloga – powinno wystarczyć 🙂

Keyword Finder – narzędzie pokazujące wolumeny wyszukiwań z podziałem na miesiące oraz podobne zapytania. Czyli kiedy? ile? gdzie? a w wersji premium także za ile.

Keywords Everywhere – wtyczka freemium do przeglądarek Chrome i Firefox. Po aktywacji naszego maila i wyszukaniu interesującej nas frazy, czy słowa kluczowego dostajemy informacje kiedy i ile było zapytań oraz podpowiedzi o podobnych zapytaniach, krótką ocenę pod względem SEO. Sztos.

Keywordshitter2 – jeśli nie mamy skąd wziąć fraz powiązanych do naszych słów kluczowych, ta aplikacja dosłownie „zaleje” nas propozycjami, oraz przykładami o co pytali ludzie wyszukiwarki. Do wyboru mamy wyszukiwarki Google, Yahoo, Bing, Youtube, eBay, Amazon, Twitter. Następnie wybieramy kraj

Please follow and like us:

1 thought on “Darmowe narzędzia do słów kluczowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *