Yoast SEO – top SEO WordPress plugin!

Co to Yoast SEO? TA wtyczka WordPressa to jedna z moich ulubionych i jedna z najpopularniejszych wtyczek dostępnych dla WordPress. Moim zdaniem jedno z najlepszych narzędzi do SEO! Yoast SEO pozwala w prosty sposób osiągnąć najlepsze wyniki w porównaniu do nakładu pracy, wiedzy, czy poświęconego czasu.

Otóż twórcy obrali za misję stworzenie narzędzia dla każdego, które nie obciąża za bardzo systemu CMS WordPress. Łatwego w obsłudze, i które bez problemu zainstalujemy bezpośrednio z panelu WordPress.

Dlaczego jest popularna?

Ta wtyczka jest odpowiedzią na zmieniające się algorytmy wyszukiwarek i rosnący popyt na pozycjonowanie stron. Bo jest funkcjonalna i darmowe funnkcje w pełni wystarczają, by pokryć nieprofesjonalne prowadzenie strony/bloga. Do tego jest prosta, a zarazem skuteczne narzędzie do SEO. Kolejną zaletą jest optymalizacja treści w obszarze czytelności i SEO. No i co jest najważniejsze, bardzo dobrze obsługuje język polski.

Yoast SEO to idealne narzędzie do SEO

Yoast to idealne narzędzie do SEO – darmowe i popularne, cały czas rozwijane. Dzięki automatycznym aktualizacjom jesteśmy cały czas na fali. To ogrom możliwości, zarządzaniem zawartością SEO, wyświetlanie propozycji ulepszeń i poprawy błędów.

Analiza strony w Yoast SEO

Jakie są wady Yoast SEO?

Co prawda wtyczka pomoże nam zoptymalizować meta tagi na stronie, ale potrzebuje treści, bo inaczej nasza strona zginie w tłumie podobnych. Nowoczesne pozycjonowanie jest oparte na dobrym content marketingu, dobre, ciekawe treści generują ruch i poprawiają nasz ranking w wyszukiwarkach. Dlatego odpowiedniej zawartości strony możemy znacząco przyśpieszyć zdobywanie wyższych pozycji w wyszukiwarce. Można by mieć więcej, ale wtedy trzeba się pokusić o wersje premium. Bo programiści też muszą za coś kupić chleb 😀

Inne zalety

Bardzo polubiłem automatyczne tworzenie tytułu i podgląd opisu oraz wskaźniki dotyczące doboru słów kluczowych i długości tytułu i opisu. Ze startu są one dobre, ale zawsze trochę je zmieniam, by podnieść ich wartość. Analiza treści sprawdza się świetnie, lubię ją i sprawdzam zawsze po zakończeniu pisania. Bo warto przeczytać, to co się napisało jeszcze na chwilę przed publikacją.

Analiza strony w Yoast SEO

Do tego produkt posiada kursy do doskonalenia pracy autora z wtyczką. Są darmowe, wystarczy, że utworzymy darmowe konto. Ale dobrą wiadomością jest to, że kursy są nie tylko z Yoasta, ale też z WordPressa i z SEO. Myślę, że warto się zapoznać!

Please follow and like us:

2 thoughts on “Yoast SEO – top SEO WordPress plugin!

 1. Gwen Coffey says:

  The *HUGEST* discount ever from SEO KeySearch: https://jvz4.com/c/988193/194909/
  20% DISCOUNT CODE: KSDISC

  Hello,

  Hope you have a great day! Mine was 🙂

  Hey, Although it is very disturbing to you now, but you got to read this…

  Our keyword tool gives you multiple ways to find related, niche relevant keywords in any niche.

  Keysearch is not just a keyword research tool it’s a full-fledged SEO powerhouse. Giving you all the tools you need to spy on your competitors and track your SEO efforts.

  1. In-Depth Keyword Research
  2. Keyword Difficulty Checker
  3. SEO Competition Analysis
  4. Rank Tracking
  5. Brainstorm Niche Ideas
  6. YouTube Research
  7. Backlink Checker
  8. Webpage Audit Analyzer
  9. Competitive Analysis
  10. Content Assistant

  Take Your SEO to Another Level & Overtake Your Competition
  Keysearch gives you all the tools to out-smart, out-rank and overtake your Google competition. Keysearch was developed not only to be the highest quality research tool out there, but it was created right from the ground up, by professional SEO’s, with real users in mind. You’ll have an advantage in a way no other product can give you.

  At 12:01 AM tonight the cart opens on our most insanely discounted KeySearch offer ever. 20% DISCOUNT CODE: KSDISC

  Go check it out Here: [ https://jvz4.com/c/988193/194909/ ] and GET ON THE INSIDE.

  Never quit!
  KeySearch Team

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *